Výsledky v súťažiach

Školský rok 2017/2018

Okresné a krajské kolá rôznych súťaží

Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry 

kategória C        Najúspešnejší žiaci 

Adam Z. Anderko 9.A         2. miesto v okresnom kole

 

Súťaže

Olympiáda z anglického jazyka 

kategória 1A                      Najúspešnejší žiaci 

Anna Nagyová    7.A                               

Štefan Balog        7.A                                      

Richard Benko    7.A               

Zúčastnili sa: Natália Bačová 7.A, Zoltán Priatka 7.B, Michaela Turisová 7.B, Vivien Sepesyová 7.B

kategória 1B                      Najúspešnejší žiaci 

Adam Z. Anderko 9.A                               

Viktória Imreová 8.A                                      

Alexandra Domonkošová  9.A               

Zúčastnili sa: Faltin Alex  9.A,  Kurák Daniel   9.B,  Laboda Áron   8.B, Bogdániová Alexandra   9.A,  Varga Matej   9.B, Mezei Martin   9.B, Belica Dominik   9.A, Kočová Lenka   9.B, Schwartzová Andrea   9.B, Lakota Kevin Martin   9.B, Gallová Xénia   8.A, Varga Kristián  9.B, Halčin Milan  8.A, Harsányi Patrik  8.A

Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry 

kategória C        Najúspešnejší žiaci 

Adam Z. Anderko 9.A                                Xénia Gallová  8.A

Daniel Kurák  9.B                                       Viktória Imreová  8.A

Daniel Hruška 9.A                                      Adriana Póšová  8.B

Zúčastnili sa: Dominik Belica 9.A, Timotej Ďuriška 9.A, Timur Kamenský 9.A, Kevin Lakota 9.B, Monika Plánková 9.B, Klaudia Tunyiová 9.B, Kristián Varga 9.B, Noémy Demeterová 8.A, Milan Halčin 8.A, Patrik Harsányi 8.A, Lenka Kilíková 8.A, Daniel Kotrík 8.A, Veronika Pazderová 8.B, Adriana Rozložníková 8.B, Klaudia Szabová 8.B

 

ZBER GAŠTANOV 

Jednotlivci                                                                                 Triedy

1.miesto    Dominik Konkoly  2.A         99 kg                   1.miesto     1.B     189,5 kg

2. miesto   Vivien Szepesyová  7.B         76 kg                  2. miesto    2.B    153 kg

3. miesto   Daniel Varga  4.B                   53 kg                  3. miesto    2.A    132 kg

 

Horehronské hry - atletická súťaž                                               

Lenka Kočová    9.B

         - 4. miesto v behu na 800 m

 Lea Hubayová    6.A

         - 10. miesto v behu na 300 m

         - 11. miesto v behu na 60 m

Ocenenie v rámci DNÍ MESTA TORNAĽA

Július Horváth  7.A               výtvarná práca na tému Potulky Tornaľou

 

Timur Kamenský  9.A                          TALENT mesta Tornaľa

Lenka Kočová     9.B                              TALENT mesta Tornaľa

Folklórny krúžok ŠAFÁRIČEK         TALENT mesta Tornaľa

 

DNI MESTA - Memoriál Ladislava Ivána

Futbalový zápas:

1.miesto      Mladší žiaci: Richard Benko (7.A), Szabolcs Hubay (6.A), Adriána Kankulya (6.B), Mark Palmont (6.B),  Peter Tóth (6.B), Adrián Slopovský (6.B), 

2.miesto      Starší žiaci: Daniel Kotrík (8.A), Erik Hoferica (8.A), Ladislav Kovács  (8.A), Adrián Kočiš (8.A), Norbert Špánik (8.B), Michal Daniš (7.A), Lukáš Kováčik (9.B),  Zoltán Máté (9.B)

Basketbalový zápas:

1.miesto          Družstvo dievčat: Vladimíra Turisová (8.B), Veronika Pazderová (8.B), Dominika Kraľovičová (8.B), Szabina Szabariová (8.B), Patrícia Suchá (8.B), Bianka Šáleková (8.B), Xénia Gallová (8.A)

 

OBVODNÉ KOLO ŽIAČOK ZŠ v cezpoľnom behu v Revúcej                              

 2. miesto    Lenka Kočová    9.B

 7. miesto Lea Hubayová    6.A

 2. miesto    družstvo (Lenka Kočová 9.B, Lea Hubayová 6.A, Alexandra Soltészová 6.B)

Novinky

Kontakt

  • Základná škola P. J. Šafárika, Ul. Škultétyho 11 v Tornali
    Škultétyho 11, 982 01 Tornaľa
  • Mgr. Henrieta Balogová- riaditeľka školy
    Mobil: 0903 768 544- riaditeľka školy
    e-mail: riaditel.zstornala@gmail.com

    Mgr. Zuzana Mičková- zástupkyňa pre primárne vzdelávanie
    Mgr, Jana Straková- zástupkyňa pre nižšie sekundárne vzdelávanie
    Telefón: +421 x 047 5522367 zástupkyne riaditeľky školy

    Mgr. Daniela Scholtzová- výchovná poradkyňa
    Telefón: +421 x 047 5011264 výchovná poradkyňa

    Ľubica Gencsiová- vedúca školkej jedálne
    Telefón: +421 x 047 5011263 vedúca školskej jedálne
    e-mail: jedalen.zstornala@gmail.com

    Mária Balázsová- hospodárka školy
    +421 x 047 5524585 hospodárka, FAX

Fotogaléria